hubnemesusmevem.cz

Bc. Michaela Tulachová

Kontakt

Pelhřimov - Masarykovo nám. 17
                    (Galerie M - 2.p.)

Po+St: od 9:00 - 18:00

T: +420 777 617 398
E: M.Tulachova@vyziva-mt.cz

Bc. Michaela Tulachová, DiS. je renomovaná vyživová poradkyně úzce se specializující nejen na snížení nadváhy u dospělé populace, ale i na nevhodné stravovací návyky dětí. Intenzivněji se zaměřuje na prevenci civilizačních chorob, do kterých se bezesporu řadí dnes bohužel již velmi častá obezita. Tomuto oboru se důkladněji věnuje již po dobu deseti let.

Je absolventkou uznávaného školícího zařízení MAHRA, jehož náplní je poskytování vzdělání v oblasti zdravé, sportovní a redukční výživy. Dietologii studovala pod vedením kvalifikovaných odborníků Dr. Ing. Miloslava Valenty a Doc. MUDr. Jiřího Radvanského CSc. V neposlední řadě se zúčastnila i semináře Praktické obezitologie, na kterém přednášel MUDr. Martin Matoulek a Mgr. Karolína Hlavatá. Nutnou praxi získala na obezitologii sídlící na Karlově náměstí.

Bc. Michaela Tulachová, DiS. je v současné době uznávanou specialistkou v oboru zdravé výživy a sportovní dietologie. Znalosti z tohoto odvětví zúročila na Dni obezity v Brně v roce 2010, kam byla pozvána co by poradkyně s cennými zkušenostmi a širokým rozsahem vědomostí. Nepohybuje se jen na teoretické rovině, ala sama je příznivcem vytrvalostního běhu, který praktikuje každý den.

Dietoložka Bc. Tulachová pravidelně připravuje zdravý jídelníček pro Hotel Slavie, který se nachází v samém srdci města rekordů a kuriozit, v Pelhřimově. Vždy jsou tedy v denním menu zahrnuty varianty patřící k lehčí, vyváženější a pro organismus prospěšnější stravě. Začátkem roku 2013 jste měli možnost shlédnout ukázkový jídelníček poradkyně Bc. Tulachové v Blesku pro ženy a dočíst se i pár slov o zdravém stylu života.

Momentálně se podílí i na akcích pořádaných pro naše nejmenší, tedy pro děti. Akce jsou konané pod záštitou starosty města Pacov, pana Vlčka. Funkčně jsou mířeny jako nepochybně potřebná a v České republice doposud chybějící prevence obezity a nemocí z ní plynoucích. Dětem jsou zábavnou formou zprostředkovány základy zdravého stravování a předány tak informace o potřebách jejich těla pro zdravý a správný vývoj nejen po tělesné stránce, ale i po psychické - pro mentální rozvoj. V návaznosti na toto přišla s projektem "Jíme zdravě a s úsměvem", který byl směrován do základních škol pro děti ve věku od 8 do 13 let. Obdoba tohoto projektu, avšak pro mateřské školky, bude odstartována v roce 2014.

Do května roku 2013 sídlila v kosmetickém salónu Afrodita střídavě v Pelhřimově a Pacově. Posléze si vybudovala vlastní kancelář na Masarykově náměstí v Pelhřimově.
Květen 2013 byl pomyslným zlomovým bodem a to hned z několika důvodů. Jedním z nich bylo i neustálé rozrůstání kolektivu o lektory a rozšíření poboček do ostatních měst, mezi nimiž je například Jihlava, Tábor, Kamenice nad Lipou či Praha a Brno. Součástí růstu je i pravidelné pořádání přednášek na odborné téma - svěží formou a s názornými ukázkami, doplněno zajímavostmi. Pro lepší informovanost veřejnosti jsme začali často uskutečňovat stánky, ve kterých naleznete veškeré potřebné informace a máte možnost změřit si své tělesné hodnoty.

Za významný úspěch však dietoložka Bc. Tulachová považuje založení Nadačního fondu Julinka, do kterého vložila značné úsilí a kus sebe. Záměrem jej lze neskrytě považovat za jedinečný fond a fond, který nemá v ČR obdoby. Fond je primárně určen pro boj proti dětské obezitě.

Ve fázi příprav je i dětský letní tábor, který bude v hesle zdravého životního stylu.

Bc. Michaela Tulachová, DiS. spolupracuje i s pediatry, s lékaři pro dospělé a s obezitology.

.


Hodnoceno:   25x
Celkové hodnocení:
5

Cena:4.36
Kvalita:5
Celkový dojem:5

Hodnocení služeb hubnemesusmevem.cz


Hodnoceno: 25x
Celkové hodnocení­:  5
 • Děkuji, že tu jste :)

  5   (20.10.2017)
 • Úžasná spolupráce s celým týmem!

  5   (05.01.2015)
 • Dala jsem si velký životní úkol - začít hubnout před Vánoci. Nevěřila jsem, že je něco takoého možné, ale je - jedla jsem cukroví, pila alkohol plus se držela pravidel od paní Tulachové a stalo se něco, co jsem v životě nedokázala - přes svátky jsem dokonce zhubla. Děkuji Vám za úžasný přístup, který máte, jste jednička a kéž bych to mohla vykřičet do světa :) DĚKUJI

  5   (02.01.2015)
 • Jste úžasná osoba paní Tulachová, s člověkem, který dává takovou sílu a energii to jde samo, děkuji. Lucie

  5   (22.11.2013)
 • Děkuji Vám paní Tulachová, nejen za kamarádství, ale skvělé pozitivum, které cítím, když jsem s vámi, doufám že vám kytička udělala radost:o)) Martina P.

  5   (06.11.2013)
 • Jsem naprosto spokojená

  5   (06.11.2013)
 • Děkuji vám za vše paní Tulachová, za psychickou podporu, kamarádku a především za 18kg, kterých jste mě zbavila!!!

  5   (20.10.2013)
 • Líbí se mi na tom vše :o)

  5   (15.10.2013)
 • Jsem velmi spokojena.Prostě super.

  5   (17.09.2013)
 • Jsem velmi spokonená

  5   (17.09.2013)
 • Teprve začínám ale už jídelníček je luxusní :-)

  5   (16.09.2013)
 • Výborně vymyšlené, žádná omezení, žádná nucení, jsme spokojená celá rodina a známí.

  5   (15.09.2013)
 • Docházím již rok a jsem velmi spokojená, váhu si již jen udržuji, děkuji za trpělivost! :))

  5   (11.09.2013)
 • Prostě super :o)

  5   (11.09.2013)
 • Nejlepší!

  5   (10.09.2013)
 • Nevěřila jsem vám a nyní nevěří okolí tomu jak skvěle vypadám, děkuji za 40 kg, které jsem u vás nechala bez potu a odříkání! Monika, Pelhřimov

  5   (10.09.2013)
 • Naprosto nejlepší spolupráce a opravdu žádná dieta, děkuji za ponechání vína a své oblíbené čokošky :)

  5   (10.09.2013)
 • 5   (09.09.2013)
 • Spokojenost a všem zatím moc děkuji:-))

  5   (03.09.2013)
 • z mé strany maximální spokojenost,ikdyž občas zahřešim ,musim pak na sobě víc zamakat,ale s Miškou jde pak hubnutí raz dva.Díky moc!!!

  5   (27.08.2013)
Přidejte své hodnocení­
Cena výborná průměrná vysoká
Kvalita výborná průměrná špatná
Celkový dojem výborný průměrný špatný