hubnemesusmevem.cz

Ceník

Ceník je platný od 1. 1. 2015

Vstupní pohovor zdarma
Kompletní měření+konzultace 600 Kč

Individuální hodinová sazba

800 Kč

Jídelníčky online - www.michaelatulachova.cz  

Cílový hubnoucí program 1-10kg

1. splátka: 2000,- do 5 dnů bankovním převodem

   2. splátka: 2000,- do 6 týdnů bankovním převodem

     3. splátka: 2000,- do 10 týdnů bankovním převodem

 

Pro koho je vhodné cílové hubnutí?

Pro ty, kteří: 

 • potřebují nalézt cestu především sami k sobě a naučit se mít rádi
 • potřebují slyšet podporu a pochopení 
 • potřebují slyšet pochvalu za jejich snažení
 • mají vysoký tlak
 • cítí se unaveni
 • potřebují zlepšit koncici
 • pálí je žáha
 • chtějí zhubnout, ale zachovat potraviny, které běžně kupují
 • chtějí se vyvarovat potravinovým doplňkům
 • nechtějí nutit ke cvičení
 • potřebují motivovat a mít na sebou "bič"

 

Proč bych měl(a) využít služeb právě u Vás?
Odpověď je jednoduchá – nekopíruji služby ostatních výživových poradců. Můj přístup je především o pochopení, lidskosti a motivaci. Neprodávám žádné výživové doplňky, mám zcela individuální přístup, který zahrnuje především psychologii hubnutí a klient má možnost odpovědi na jakékoli otázky, i v nočních hodinách přes SMS. Kdo z výživových poradců toto nabízí? :) 


Co vše cena cílového programu zahrnuje?
Každý klient, který do programu vstoupí, dostane individuálně vypracovaný jídelníček na míru – nebude obsahovat potraviny, které nejí, přizpůsobí se jeho časovému harmonogramu, práci (směnám) a možnostem výběru potravin. Prakticky po prvním týdnu, kdy se klient takto stravuje, již cítí ohromnou změnu – není unavený, přestane ho pálit žáha, zhubne nějaké to kilo a má větší chuť do života. Po 14 dnech se setká se mnou v kanceláři, kde dostane své osobní desky, které si odnáší s sebou domů po každé konzultaci. Zde najde informace z přednášek a především obsahuje záznam jeho hubnutí, neboli hubnoucí kartu. Pokud klient potřebuje větší "dozor", dochází ke mně každý týden. Mohu s ním být denně ve spojení po mailu i telefonu. Schůzky se opakují do doby, než klient zhubne celkovou váhu, kterou si v programu zaplatil. HUBNOUCÍ PROGRAMY NEJSOU ČASOVĚ OMEZENÉ. Jídelníček se klientovi upravuje průběžně, když např. jede na dovolenou, během Vánoc, při oslavě,…


Jak probíhá měření speciálním přístrojem?
Používám přístroj Tanita 545BF. Po dokončení měření dostanete zápis o svých výsledcích. Můžete si ho odnést a například po půlroce se přijít převážit a výsledky porovnat.


Jak probíhá individuální hodina?
Individuální hodina je pro klienty, kteří mají konkrétní otázky a potřebují znát odpovědi. Nevypracovávám při ní jídelníček, ani neměřím na speciální váze (pokud si klient tuto službu zaplatí, tak ano). Tato hodina je především pro ty, kteří ukončí program a chtějí se poté setkávat, aby neztratili motivaci.
Jedna má klientka řekla: „Paní Tulachová, je to hloupé, ale já vás potřebuji vidět, i když jsem program skončila. Jste pro mě sluníčko, které mi vždy rozsvítí svět, když už je všude tma.“ Nejen pro takové lidi, je individuální hodina. :)


Jak funguje práce lektorů?
Lektoři jsou tu proto, abych svou vizi hubnutí šířila po celé ČR a nezůstala jen v Pelhřimově. Já osobně vedu všem klientům jídelníček a úpravu stravy po celou dobu hubnutí, a to po internetu. Lektoři klienty váží a dělají osobní přednášky ve svých kancelářích. Klient tak nemusí cestovat za mnou do Pelhřimova. Konzultace lektora a klienta je vždy jednou za 14 dní či po týdnu, kdy po příchodu je klient zvážen na speciální váze a poté mu lektor přednáší hravou formou o potravinách. Po skončení přednášky se s klientem spojím po e-mailu či telefonicky a řešíme otázky ohledně jídla. Lektor jídelníček klientka nezná, proto na otázky odpovídat nemůže. Lektor klienta motivuje a je nezbytným prostředníkem pro dokončení programu k největší spokojenosti.


Mohu chodit na hubnutí i s kamarádkou v jeden čas?
Hubnutí ve dvou není u nás překážkou, naopak u mnoha lidí je to vítané, protože cítí větší dohled, kontrolu a podporu.


Musím při vašem programu cvičit, i když nechci?
Rozhodně nemusíte. Mnoho klientů cvičit ani nemůže. Proto se jídelníček vždy přizpůsobí, i když třeba na začátku cvičíte a v průběhu přestanete. Vždy je to o možnostech a chuti cvičit.


Je možné program přerušit a následně pokračovat třeba za půlroku?
Rozhodně můžete. V mnoha případech klientka otěhotní, nebo se stane událost, kdy je přerušení nezbytné. Můžete přijít např. po půlroce s tím, že chcete navázat tam, kde jste původně skončil/a. Avšak pokud si klient zakoupil program na 10kg, začal s váhou 80kg, zhubl 5kg před přerušením a po půlroce přijde s váhou 90kg, zbývá mu pouze 5kg do váhového cíle. To platí i u schůzek, které jsou po 14 dnech. Tímto systémem je klient více motivován.


Proč jsou ceny cílových programů tak vysoké?
Spočítejte čas, který jste kdy strávili hledáním diet na internetu, nákupem potravin, které jste zkoušeli jíst a nechutnali vám, vařením pro sebe i rodinu, a přesto se žádný úspěch nedostavil. Jsou to dny? Věřte, že mnohokrát i měsíce. Tento čas nyní můžete trávit úplně jinak – s rodinou či plněním svých osobních cílů. Jídelníček budete milovat, změnu stravy nikdo nepozná a vy tak nemusíte nikomu nic vysvětlovat, ani se obhajovat, proč zrovna vy hubnete. Neprodáváme tabletky ani úžasné koktejly na hubnutí, které stojí tisíce každý týden či měsíc. Ušetříte tak peníze a čas za další zkoušení nové diety, kterou vám přinesla kamarádka z časopisu a rozhodně „funguje“. Nákupem programu získáte vše, co od něj očekáváte – pochopení, proč vaše tělo váhově stagnuje, rady přímo pro vaši osobu a úžasnou atmosféru při každé konzultaci. To, že budete hubnout, je již vlastně takový bonus. :)


Co bude následovat po dokončení programu?
Po ukončení programu se s klientem dohodneme, zda bude pokračovat v individuálních hodinách, nebo už vše zvládne sám. Na individuální hodiny dochází po měsíci, dvou či za půlroku.

 

Slevy pro držitele Senior pasu

10% z ceny celkového programu od 1.8.-31.12.

 

V roce 2009 po dokončení školy Mahra jsem se vydala cestou výživového poradce. Věděla jsem, že teorie je podstatnou součástí této práce, ale praxe je mnohem důležitější. To byl důvod k mé půlroční praxi na obezitologii v Praze v nemocnici na Karlově náměstí. Krátce nato jsem otěhotněla a po porodu dcery měla 14kg nahoře. Potřeba zhubnout tak byla nevyhnutelná, protože jsem se v takovém těle necítila svá. Rozhodla jsem se být sama sobě klientkou, abych celé hubnutí přizpůsobila lidskosti - hubnutí bez tabletek a slibů. Podmínka mě jakožto klientky byla jednoznačná – chci jíst vše, protože miluji čokoládu a sladké všeobecně. Vytvořila jsem hubnoucí cílové programy a prakticky celou firmu k obrazu svému. S příchodem dcery přišla větší poptávka po mých službách především v lokalitách mimo Pelhřimov, a proto jsem dostala nápad proškolit si lektory, aby se mé poslání a vize firmy šířila do ostatních měst ke všem klientům. Svou práci miluji. Pro všechny klienty jsem především kamarádkou, ale i psycholožkou. Snažím se jejich příběh hubnutí dokončit i společně s rozřešením jejich hubnoucích bloků. Každý z nás máme životní příběh a nadváha je vždy spojena s nějakým osobním problémem. Proto se snažme společně tyto problémy odstranit, aby hubnutí pak šlo přirozeněji.

Michaela Tulachová

 

 

senior pas                     

.


Hodnoceno:   25x
Celkové hodnocení:
5

Cena:4.36
Kvalita:5
Celkový dojem:5

Hodnocení služeb hubnemesusmevem.cz


Hodnoceno: 25x
Celkové hodnocení­:  5
 • Děkuji, že tu jste :)

  5   (20.10.2017)
 • Úžasná spolupráce s celým týmem!

  5   (05.01.2015)
 • Dala jsem si velký životní úkol - začít hubnout před Vánoci. Nevěřila jsem, že je něco takoého možné, ale je - jedla jsem cukroví, pila alkohol plus se držela pravidel od paní Tulachové a stalo se něco, co jsem v životě nedokázala - přes svátky jsem dokonce zhubla. Děkuji Vám za úžasný přístup, který máte, jste jednička a kéž bych to mohla vykřičet do světa :) DĚKUJI

  5   (02.01.2015)
 • Jste úžasná osoba paní Tulachová, s člověkem, který dává takovou sílu a energii to jde samo, děkuji. Lucie

  5   (22.11.2013)
 • Děkuji Vám paní Tulachová, nejen za kamarádství, ale skvělé pozitivum, které cítím, když jsem s vámi, doufám že vám kytička udělala radost:o)) Martina P.

  5   (06.11.2013)
 • Jsem naprosto spokojená

  5   (06.11.2013)
 • Děkuji vám za vše paní Tulachová, za psychickou podporu, kamarádku a především za 18kg, kterých jste mě zbavila!!!

  5   (20.10.2013)
 • Líbí se mi na tom vše :o)

  5   (15.10.2013)
 • Jsem velmi spokojena.Prostě super.

  5   (17.09.2013)
 • Jsem velmi spokonená

  5   (17.09.2013)
 • Teprve začínám ale už jídelníček je luxusní :-)

  5   (16.09.2013)
 • Výborně vymyšlené, žádná omezení, žádná nucení, jsme spokojená celá rodina a známí.

  5   (15.09.2013)
 • Docházím již rok a jsem velmi spokojená, váhu si již jen udržuji, děkuji za trpělivost! :))

  5   (11.09.2013)
 • Prostě super :o)

  5   (11.09.2013)
 • Nejlepší!

  5   (10.09.2013)
 • Nevěřila jsem vám a nyní nevěří okolí tomu jak skvěle vypadám, děkuji za 40 kg, které jsem u vás nechala bez potu a odříkání! Monika, Pelhřimov

  5   (10.09.2013)
 • Naprosto nejlepší spolupráce a opravdu žádná dieta, děkuji za ponechání vína a své oblíbené čokošky :)

  5   (10.09.2013)
 • 5   (09.09.2013)
 • Spokojenost a všem zatím moc děkuji:-))

  5   (03.09.2013)
 • z mé strany maximální spokojenost,ikdyž občas zahřešim ,musim pak na sobě víc zamakat,ale s Miškou jde pak hubnutí raz dva.Díky moc!!!

  5   (27.08.2013)
Přidejte své hodnocení­
Cena výborná průměrná vysoká
Kvalita výborná průměrná špatná
Celkový dojem výborný průměrný špatný